בלאק אינק / מאמרים / קעקועים / קעקועים יפים – מעטרים את הגוף
קעקועים יפים

בעבר, קעקועים נחשבו לסימן של מרד. קעקועים עטרו בעיקר את גופם של פושעים, של חברי כנופיות שונות וכדומה. במקביל, הם היוו סמלים של עצמה ומלחמה בתרבויות שונות ברחבי העולם. אך עם השנים, הקעקועים הלכו והפכו להרבה יותר מיינסטרימיים. בעוד שבגלגול הקודם היו נפוצים קעקועים של ספלים מפחידים, כמו גולגלות, צלבים וסימנים מעוררי אימה, הרי שכיום ישנו מבחר גדול של אפשרויות לקעקועים, ואנשים רבים בוחרים לקעקע על גופם קעקועים יפים ומיוחדים.

קעקועים יפים

כאמור, כיום אפשר לקעקע על הגוף כמעט כל דבר. יתרה מכך: אם בעבר הקעקועים נעשו רק בצבע שחור, או במספר מועט של צבעי יסוד, הרי שכיום אפשר לעשות קעקועים בהרבה מאד צבעים, וליצור תמונות מרהיבות של ממש על הגוף. עם זאת, כדאי לציין שבמקרה שבעתיד תרצו, מסיבה כלשהי, להסיר את הקעקוע, כדאי שתדעו שהצבע השחור הוא הקל ביותר להסרה (באופן יחסי – הסרת קעקועים היא מורכבת, ולעיתים קרובות אינה אפשרית), בעוד שצבעים אחרים, ובעיקר צבעים כמו ירוק וצהוב, הם קשים במיוחד להסרה.

איך בוחרים קעקועים יפים?

אם המטרה שלכם בביצוע הקעקוע הוא לקשט את הגוף, עליכם לבחור קעקועים יפים, שיתאימו לכם ולאופי שלכם, ויוסיפו למראה שלכם. מומלץ להציץ בקטלוגים של קעקועים, על מנת לקבל השראה ורעיונות. עם זאת, תוכלו לקעקע כל ציור שתרצו – תצטרכו רק להביא דוגמא מתאימה, שניתנת להעתקה, על מנת שניתן יהיה ליצור את הקעקוע בפועל. קעקועים יפים ומיוחדים הם לרוב קעקועים מלאים בפרטים. הם אינם חייבים להיות גדולים – אך הם צריכים להיות מדויקים מאד וברורים מאד, על מנת שהתוצאה תהיה יפה באמת ונעימה לעין. קעקועים יפים יכולים להיות של פרחים או צמחים, של בעלי חיים, של דוממים מסוגים שונים וייחודיים, וכן הלאה. כל אחד על פי הסגנון שלו.

התאמה של קעקועים

כד שקעקוע יהיה יפה באמת, לא די בכך שהציור עצמו יהיה יפה, אלא הקעקוע כולו צריך להתאים לאדם שעליו הוא מוטבע. הקעקוע צריך להתאים לאופי של האדם, לסגנון הלבוש שלו וכן הלאה.

קעקועים יפים

ראו גם: טיפול בקעקוע

0 1.34 K