בלאק אינק / מאמרים / קעקועים / משפטים לקעקועים – כיצד לבחור
משפטים לקעקועים

משפטים לקעקועים – אנשים אשר מבצעי קעקועים על גופם, לרוב עושים זאת משום שהם רוצים להטביע על עצמם משהו בעל משמעות עמוקה עבורם, משהו שילווה אותם לכל אורך חייהם. לכן, אין פלא שאנשים רבים בוחרים לקעקע מילים מסוימות או משפטים בעלי משמעות עמוקה. אלו יכולים להיות משפטים חכמים או עמוקים באופן כללי, או משפטים בעלי משמעות מיוחדת אבור האדם הספציפי אשר מקבל את הקעקוע.

משפטים לקעקועים

אנשים רבים רוצים ליצור קעקוע של משפט כלשהו, באזור כלשהו של גופם, אך אינם יודעים באיזה משפט לבחור. חנויות לקעקועים מציעות מבחר רחב של אפשרויות מגוונות בסגנונות שונים, כך שתמיד תוכלו פשוט להיכנס אל המקום, ולקבל השראה מציטוטים שמופיעים במקום, מן הקטלוגים השונים וכן הלאה. אך תמיד מומלץ לבחור מילה או משפט שמלווים אתכם לאורך החיים, ושיש להם משמעות אישית עבורכם. ביטויים שמזוהים אתכם, למשל, יכולים להיות מצוינים כקעקועים, וכך גם משפטים שמלווים אתכם, כמו "מוטו" כלשהו לחיים.

סוגים של משפטים לקעקועים

אנשים רבים בוחרים לקעקע על גופם משפטים מוכרים. אלו יכולים להיות משפטים מסגנונות שונים, כמו למשל ציטוטים של אנשי רוח או אנשים מפורסמים בתחומם, סיפורים מתוך ספרים – החל מספרי ביוגרפיות ועד לספרי פנטזיה או אף ספרי ילדים – ציטוטים מספרי פו הדוב, למשל, נפוצים מאד בקעקועים. אם יש ספר מסוים שאתם מתחברים אליו מאד, או שיר שאהוב עליכם במיוחד, תוכלו לבחור במשפט אחד משמעותי מתוכו, ולקעקע אותו. אנשים אחרים בוחרים במשפטים שאינם דווקא ציטוטים, אלא משפטים אישיים שלהם, מחשבות שעולות בראשם, רצונות ושאיפות, וכן הלאה. במקרים רבים, ניב או ביטוי מוכר יכולים להפוך למשפטים לקעקועים עם משמעות עמוקה.

בחירת פונט משפטים לקעקועים

לאחר שבחרתם משפטים לקעקועים, זה הזמן לבחור את האופן שבו יופיע המשפט על גופכם. כמו בהקלדה על מחשב, גם כאן תוכלו לבחור בפונטים רבים ומגוונים. המשמעות של הבחירה כאן חשובה מאד, משום שמדובר בקעקוע שנשאר לנצח. בחרו בפונט שמתאים הן לאופי ולסגנון שלכם, והן למשפט אותו בחרתם לקעקע.

משפטים לקעקועים

 

ראו גם: טיפול בקעקוע

0 15 K