בלאק אינק / מאמרים / קעקועים / כיסוי קעקוע
כיסוי קעקוע

כיסוי קעקוע (cover up)

הרבה אנשים מעוניינים לשפר או להחליף קעקוע הקיים על גופם. בין אם קעקוע בן חודש אשר לא אהבו או שקיים כבר מספר שנים ואינו נראה טוב. במהלך השנים מתבצע תהליך שינוי בצורת הקעקוע ובעקבות זאת הקעקוע כיום בהווה יכול להיראות מעט שונה ולא מובן. כמו כן צבעי הקעקוע דוהים במהלך השנים ולכן לאחר מספר רב של שנים הקעקוע נראה דהוי והצבע כמעט נעלם. השמש פוגעת בפיגמנט (צבע) כאשר העור חשוף לה וגורמת לזירוז הדהייה ואף להתרחבות קוי המתאר על הגוף, ומגיע לאיבוד צורה.

כמו כן אנשים רבים שעשו קעקועים, אצל מקעקעים לא מקצועיים אשר אינם יודעים לצייר ברמה מסויימת, לרוב מאוד מאוכזבים מהתוצאה כשרמת ההבנה בסגנונות הקעקועים עולה אצל המקועקע,  ובמיוחד אם הקעקוע נמצא במקום בולט הם ירצו לשפר ולתקן את הקעקוע או אף לעיתים לכסותו לגמרי בקעקוע חדש.  

כיום כיסוי קעקועים הפך מאוד פופולארי בעיקר משתי סיבות עיקריות אלה.

אנשים רבים משקיעים בגופם וחשוב להם האיכות והיופי של הקעקוע.

כיסוי קעקוע שנקרא באנגלית cover up – (קאבר/כיסוי) הוא ביצוע קעקוע חדש על קעקוע ישן אשר קיים על הגוף, על מנת להסתיר את הקעקוע הישן יש לבצע את הכיסוי.

כיסוי קעקוע אפשרי רק כשגודל הקעקוע החדש גדול לפחות פי 2 מגודל הקעקוע הקיים וזאת בכדי ליצור צורה אחרת לקעקוע החדש. צבעי הקעקוע החדש לרוב חזקים וכהים יותר מהקעקוע הישן.

חשוב מאוד לבצע קאבר אצל מקעקע מקצועי.

אשר ידע איך לבטא ביצירתו אלמנטים מהקעקוע הישן ולשלבם בקעקוע החדש.

כדי לשמור על הקעקוע מדהיית השמש יש למרוח כל חצי שעה קצת קרם הגנה כאשר אנחנו חשופים אליה  כדי לשמר את רמת הפימנט (צבע) בעור.

כיום יש המון אופציות וסגנונות אשר יכולים להחליף את הקעקוע הקיים את בקעקוע חדש.

פשוט להתחיל את התהליך בראש פתוח.

כיסוי קעקוע

2 2.31 K

2 תגובות על “כיסוי קעקוע

  1. Omer לפני 5 שנים

    מאמר מגניב

  2. שני לפני 5 שנים

    מעניין מאוד