בלאק אינק / מאמרים / פירסינג / פירסינג בלשון – כל מה שרציתם לדעת
פירסינג בלשון

פירסינג הוא תהליך נפוץ ופופולארי שהתעצם עם השנים. מבין כל סוגי הפירסינג, פירסינג בלשון הוא אחד מבין סוגי הפירסינג הנפוצים ביותר. פירסינג בלשון, אף שהוא נראה פשוט בעיני רבים, הוא בעל סיכונים רבים יחסית. זיהום בעקבות פירסינג בלשון יכול להיווצר בקלות יחסית, ולהגיע במהירות למוח, מה שמהווה, כמובן, סכנת חיים של ממש. לכן, אם אתם בוחרים לעשות פירסינג בלשון, זה בסדר גמור – פשוט ודאו שכל הכלים שמשמשים את איש המקצוע שמולכם מעוקרים וסטריליים לחלוטין, על מנת שלא ייווצר שום סוג של זיהום.

איך עושים פירסינג בלשון?

בשלב ראשון, בודקים את הצורה שבה ממוקמים הורידים בלשון. על פי הצורה הזו ועל פי ההעדפה שלכם, איש המקצוע (פירסר) יקבע את המיקום שבו יבוצע הניקוב. לאחר מכן, ניתן לבצע את הניקוב באמצעות שני סוגי מחטים: ונפלון, אשר מנקב את הלשון מלמטה כלפי מעלה, או מחט אמריקאית, אשר מנקבת את הלשון מלמעלה כלפי מטה. לאחר הניקוב, מחברים את התכשיט. לאחר ביצוע של פירסינג בלשון, ישנן מספר תופעות לוואי. ראשית, הלשון מתנפחת מאד בתוך מספר ימים מביצוע הפירסינג. שנית, כל תנועה של הלשון כרוכה בכאבים. שתי התופעות הללו חולפות בתוך שבוע ועד שבועיים מיום ביצוע הפירסינג בלשון. מומלץ להשתמש בתכשיט אשר מורכב מאחוז נמוך ככל האפשר של ניקל, על מנת להקל על התופעות.

טיפול בפירסינג בלשון

כאמור, בימים הראשונים אחרי ביצוע של פירסינג בלשון ישנן תופעות לוואי לא נעימות. ניתן להקל עליהן, ולטפל בבריאות של הלשון, באמצעים שונים. מומלץ לגרגר תמיסה של מי מלח מספר פעמים ביום, על מנת לזרז את ההחלמה. על מנת לשמור על סטריליזציה של הלשון, מומלץ גם להשתמש במי פה (ליסטרין) פעם או פעמיים ביום. מומלץ שלא לאכול ולשתות מאכלים חמים כ-3 שבועות לאחר הפירסינג בלשון, כדי למנוע כאבים חזקים. יש להעדיף משקאות ומאכלים קרים ככל האפשר. עם זאת, חשוב שלא להימנע מדיבור, למרות הכאבים. הדיבור והשימוש הטבעי בלשון מזרזים את ההחלמה ומקלים לטווח ארוך על הכאבים.

ראו גם: פירסינג בטבור

0 1.82 K