האם זה בטוח לעשות קעקוע או פירסינג?

כן, בטוח לחלוטין. עבור רוב האנשים קעקועים ופירסינג בטוחים, כל עוד אמני הסטודיו כולו מקפידים בקפידה על אמצעי זהירות והגיינה. אתה יכול להיות בטוח כי בלאק אינק קעקועים ופירסינג ברחובות דורש מכל אמן בראש ובראשונה להשתמש באמצעי הזהירות והחיטוי שנמצאים אצלנו בסטודיו.

האם זה כואב לעשות קעקוע או פירסינג?

כן זה כואב. אבל, יש הרבה אנשים שמסתובבים עם קעקועים ופירסינג ולכן זה לא בלתי נסבל. ישנן תחושות רבות המשמשות לתאר את זה בהתאם לאדם ולאיזה אזור הוא מתכנן. יש אנשים שאוהבים את זה ואפילו מכורים לזה!

האם אני יכול להביא תמונה משלי ציור/סקיצה לקעקוע שלי?

כן. הקעקוע הוא לצמיתות אז אנו בבלאק אינק רוצים להיות בטוחים שאתם מאושרים לחלוטין. תביא משהו שאתה חושב שאולי יעזור לנו להגיע בדיוק למה שאתה מחפש. יש לנו גם הרבה ספרי עיון זמינים לרעיונות. לא משנה אם אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה או אין לך מושג, אנחנו תמיד כאן לעזור לך כדי לעצב פיסת אומנות אישית שתאהב.

מה הטווח מחירים?

זה תלוי בגודל ובאלמנטים המעורבים, הצבעים והפרופורציה לפי המיקום וגודלו על הגוף. תינתן לך הצעת מחיר ברגע שתגיע לפגישה בסטודיו שלנו.

איך אפשר לשלם?

ניתן לשלם באשראי ומזומן.

האם אפשר להתקלח לאחר הקעקוע / פירסינג?

שעתיים לאחר עשיית הקעוקוע יש לשטוף את האזור או להתקלח, לאחר עשיית פירסינג אפשר להתקלח.

האם אפשר לעשות פעילות גופנית לאחר קעקוע?

אם הקעקוע נמצא על אזור מתיחה עדיף לחכות לפחות ארבעה ימים, אם הקעקוע באזור שאינו נמתח ניתן לעשות פעילות גופנית יומיים ֿלאחר עשיית הקעקוע.

אם אני מתחיל להתאמן, האם הקעקוע יתרחב?

הקעקוע לא אמור להתרחב או לקבל עיוות, אלא הוא נמתח פרופרציונלי לאותו אזור. אלא אם כן הכיוון הוא להיות באדיבילדר.

האם אתם מקפידים על איכות הצבעים?

כן, אנו בבלאק אינק משתמשים בחברת הצבעים המובילה בעולם בתחום הקעקועים.